Η Ομάδα

η ομαδα

Γνωρίστε τα μέλη της ASPiRE

Δρ. Παντελής Αγγελίδης

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Ηρακλής
Μπλατσούκας

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Κατερίνα
Τρυφωνίδου

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Μάρκος
Δελαπόρτας

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Γιάννης
Γεωργιακάκης

τμημα
πληροφορικησ

Μαρία
Πλιάκα

τμημα χημικων
μηχανικων

Ηρακλής
Σπυριδόπουλος

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Δημοσθένης
Γαβριηλίδης

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Ιωάννα
Γαβριηλίδου

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Γιάννης
Λουκάς

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Δημήτρης
Θεοδώρου

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Προκόπης
Παναγιάρης

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Θοδωρής
Παυλίτσας

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Ελευθέριος Αντωνόπουλος

τμημα μηχανολογων μηχανικων & βιομηχανικου σχεδιασμου (τε)

Νικόλαος
Παγώνης

τμημα χημικων μηχανικων

Γιάννης
Δουλγεράκης

τμημα μηχανολογων μηχανικων

Νικόλαος
Αλεξίου

τμημα μηχανολογων
μηχανικων

Σταύρος
Ανδρεάδης

τμημα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Παμακ)

Πέτρος
Τηλέλης

τμημα μηχανολογων
μηχανικων

Αλέξανδρος
Ζαχαρής

τμημα χημικων
μηχανικων

Μιχαήλ
Λάζος

τμημα μηχανολογων
μηχανικων

Ευγένιος
Βελβελίδης

τμημα μηχανολογων
μηχανικων

Στυλιανός
Τσέας

τμημα μηχανολογων
μηχανικων

Σωτήρης
Νάστας

τμημα μηχανολογων
μηχανικων

Αθηνά
Ιορδανίδου

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Δημήτριος
Καραγεώργος

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Γεώργιος
Καρυοφύλλας

τμημα μηχανολογων
μηχανικων

Χρυσοβαλάντης
Ταρασίδης

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Τριαντάφυλλος
Κόκκας

τμ. μηχανικων σχεδιασης προϊοντων και συστηματων

Αθηνά
Κορδά

τμημα μηχανολογων μηχανικων & βιομηχανικου σχεδιασμου (τε)

Αλεξάνδρα
Κυριζάκη

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Κωνσταντίνος
Μαργαρίτης

τμ. μηχανικων σχεδιασης προϊοντων και συστηματων

Αριστείδης
Μασλάρης

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Δημήτριος
Μητράκας

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Δημήτριος
Μουρτζίλας

τμημα
πληροφορικησ

Δημητριος
Μπάρδης

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Δημήτριος
Ντούλας

τμημα
πληροφορικησ

Νικόλαος
Παπαηλίας

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Αθανάσιος
Ρέντης

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων (ΤΕ)

Κωνσταντίνος
Σαρλάνης

τμημα μηχανικων πληροφορικησ (τε)

Δημήτριος
Σιάκος

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Αλκίνοος
Σχίζας

τμημα μηχανολογων μηχανικων & βιομηχανικου σχεδιασμου (τε)

Γεώργιος
Τακουτής

τμ. ηλεκτρολογων μηχανικων & μηχανικων υπολογιστων

Νικόλαος
Τσούλος

τμημα
πληροφορικησ

Γαβριέλα
Μεχίλλι

τμημα μηχανολογων μηχανικων & βιομηχανικου σχεδιασμου (τε)

Μαριλία
Παππά

Τμημα Διεθνων και Ευρωπαϊκων Οικονομικων Σπουδων

Δημήτρης
Χοχασβίλι

τμημα μηχανολογων μηχανικων & βιομηχανικου σχεδιασμου (τε)

Κύλιση προς τα επάνω